11 Jul

Мішель Платіні задоволений проведеним ЄВРО-2012

Реклама
Реклама
Мішель Платіні

Мішель Платіні, Getty images

Саме так можна резюмувати його слова в авторській колонці видання UEFA•direct. Окрім того, в своїй статті, Мішель Платіні привітав збірну Іспанії із третьою поспіль перемогою на турнірі такого масштабу.

Не оминув стороною президент УЕФА і збірну Італії, яка за його словами “мужньо боролась у фіналі”.

“Хочу подякувати і всіv іншиv, хто сприяв успішному проведенню чудового Євро – гравцям та їх тренерам, які показали атакуючий футбол і продемонстрували свою майстерність; арбітрам, які відмінно впоралися зі своїм завданням і не вплинули на результат матчів; глядачам на трибунах і вболівальникам у фан-зонах, завдяки яким на стадіонах і вулицях міст була жива, весела, дружня атмосфера “, – пише Мішель Платіні.

“Звичайно, хочу привітати і подякувати господарям турніру – Польщі й Україні, які впоралися з усіма проблемами і зробили все для того, щоб чемпіонат пройшов на високому рівні, хоча деякі скептики вважали це майже неможливим”.

Підсумовуючи француз добавив, що європейський футбол може пишатися своєю репутацією.

“Євро-2012 послужив відмінною рекламою міжнародного футболу на рівні збірних, а успіх чемпіонату став можливий багато в чому завдяки духу щирості, який відчувався протягом усього турніру”, – резюмував Платіні.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
15.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?