23 Feb

Михайло Фоменко: “Все реально, будемо виходити з групи”

Реклама
Реклама

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко сказав все, що думає про результати жеребкування відбору на Євро – 2016 який пройди у Франції.

Відразу після жеребкування ми попросили Михайла Івановича поділитися з нами своєю думкою, він якраз не полетів до Ніцци, даже він хворіє. Збірній України у відборі на чемпіонат Європи 2016 року доведеться грати зі збірними Іспанії, Словаччини, Білорусі, Македонії та Люксембургу – непростий жереб.

Читайте новини футболу: Результати жеребкування Євро-2016.

ФК Севастополь опинився в епіцентрі безпрецедентної ситуації. Адже де-факт Крим – це Росія, а грати доводиться в лізі іншої держави. Мова, зрозуміло, про українській Прем’єр-Лізі, розіграш якої в самому розпалі. Примітно, що в середовищі вболівальників нині набирають популярність безглузді розмови про необхідність “кидати” виступи в УПЛ, як можна скоріше переходячи під прапори славетного російського футболу.

Причому, без розбору, в який з дивізіонів. Всі канони і закони УЄФА і ФІФА, природно, обходяться в даних бесідах стороною, мовляв, хто вони такі, щоб вказувати нам. Думка суперечливе і неоднозначне. Крім того, вже відомо, що кримським командам у будь-якому випадку доведеться догравати нинішній чемпіонат України, про що вже встигли сказати керівники головних футбольних властей.

А тут, як раз, нарешті, в Криму через чотири місяці дозволили грати у футбол. В місто російських моряків завітала полтавська Ворскла. Приїхала тільки команда, тоді як виїзні вболівальники залишилися вдома.

Напередодні першого домашнього матчу в нових реаліях в Севастополі передбачалося, що мешканці в більшості своїй прийдуть на стадіон, щоб продемонструвати свої проросійські настрої з усіма супутніми атрибутами.

Сам футбольний матч у цьому зв’язку відходив на другий план, що цілком логічно, враховуючи “чемоданні настрої” в масах. Втім, кажучи про вболівальників, необхідно згадати і про настрої в середовищі “ультрас” ФК Севастополь, де все не так однозначно, як в середньому по місту.

Фернандіньо: “Переїзд до Англії збільшив шанси зробити мою мрію реальністю”. Екс-півзахисник донецького «Шахтаря» Фернандіньо зараз виступає в Англії, де захищає кольори «Манчестер Сіті», розповів про своє бажання зіграти на чемпіонаті світу в Бразилії.

Частина активних вболівальників дотримується проукраїнських настроїв і, відповідно, виступає за збереження українського статусу міста, у зв’язку з чим у стані місцевих “ультрас” стався розкол. В принципі, він простежувався і раніше, проте зараз нові обставини остаточно розкрили і без того кволі шви. Правда, у них особливі закони, а ми лише з боку зазначимо, що після пропущених стартових хвилин “ультраси”, все ж завітали на свій сектор. Риторика підтримки носила нейтральний характер, зосереджуючись на підтримку команди.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?