23 травня

Михайло Фоменко: “Залишився задоволений новачками збірної”

Реклама
Реклама

Михайло Фоменко Залишився задоволений новачками збірної

Головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко дав свої коментарі про мінімальну перемогу “синьо-жовтих” над збірною Нігер з рахунком 2:1 у товариському матчі.

Журналісти запитали у тренера декілька важливих запитань.

У футболі такі дотику до плеча суперника караються фолом, але після таких дотиків часто гравці просто симулюють. Особливо іноземці. Зозуля в цьому моменті вже втратив контроль над м’ячем, але вчасно зупинився. Його треба було покарати жовтою карткою за симуляцію, як в нещодавньої кубкової зустрічі Романів покарав Лисенко. Віталій тоді розібрався дуже чітко, грамотно і професійно. Шкода, що Ярмоленко так не зміг.

Ротань отримав пас з глибини у вільну територію, і наблизився до воріт і пробив повз Бойка. Але арбітри не зарахували гол нібито із-за офсайду у Романа.

Коноплянка після відмінної передачі забив гол в ворота “Металіста”. Але арбітри помилково не зарахували гол з-за нібито положення “поза грою”. А у “Іллічівця” ще залишався час для того, щоб спробувати зрівняти рахунок. Зрозуміло, що момент непростий, але багато наші асистенти подібні епізоди читають, концентрують увагу і розбираються правильно. Але арбітр помилився. І всі помилки асистента, до речі, були тільки для однієї команди. Це дуже дивно.

Дивіться футбол фінал Ліги Чемпіонів Реал Мадрид – Атлетико Мадрид онлайн трансляція фінального матчу Ліги Чемпіонов. Прогноз ставки та коефіцієнти на цей цікавий поєдинок. Золото в цьому матчі взяла команда Роналду.

Федецький у боротьбі з Гладким зачепив опонента. Арбітра можна підтримати в рішенні призначити пенальті, адже порушення правил було у штрафному майданчику. Але є питання до Головкову щодо жовтої картки Рижуку. За що попередження? Якщо ти вважаєш, що гравець зірвав вихід один на один, то потрібно давати червону; якщо ж ні, тоді картки взагалі не потрібно давати. І більш правильний тут саме другий варіант. Рижук не хотів навмисно порушувати правила. Це був просто рядовий фол, за який потрібно було покарати гравця тільки призначенням пенальті.

Селін з лівого флангу виконав навісну передачу у штрафний майданчик “Іллічівця”, Прийомів грудьми скинув м’яч на Бобко, якого завалив на газон Яворський. Арбітр призначив пенальті, проігнорувавши при цьому положення “поза грою” у Прийомова.

Кучер порушив правила проти Івана Бобко. Дійсно, фол був, але потрібно повернутися назад і подивитися, що передувало цій ситуації. Пішла подача з лівого флангу на Прийомова, який грудьми скинув м’яч на Бобко. Але Прийомів в момент передачі перебував у положенні “поза грою”. І асистент мав це бачити. Але Жарій там, де не треба, піднімає прапорець, а там, де потрібно – не піднімає. Бобко прийняв м’яч, його збили – і пенальті. Колективна робота бригади арбітрів на дуже низькому рівні.

Новини футбол юа: Огляд товариського матчу Україна 2 – 1 Нігер. Українська збірна змогла переграти збірну з Африки, забивши їй на один гол більше.

Пішла подача з глибини у вільну зону, до м’яча втік Прийомів, але асистент піднятим прапорцем зупинив Олексія. Прийомів, дійсно, був в офсайді, але ж з глибини до атаки підключався інший гравець “Металіста”, який міг дістатися до м’яча…

“Металіст” йшов в атаку, Прийомів був у положенні “поза грою”, але з глибини підключався інший гравець “Металіста”, який знаходився в правильному положенні. Жарій підняв прапорець, і Головков тут же зупинив гру, зафіксувавши офсайд. Але тут не було активного положення “поза грою”; потрібно було зробити паузу і почекати, щоб гравець з глибини дістався до м’яча. А якщо б він не встиг і м’яч вийшов за бокову лінію, то потрібно було б вкидати аут. Рівень асистента арбітра, мабуть, не настільки високий, щоб правильно читати гру…

Гринь отримав пас з глибини у вільну зону, на швидкості увірвався в штрафний майданчик “Металіста”, після чого форвард в боротьбі за м’яч з Дмитром Рижуком впав на газон. Арбітр призначив пенальті і показав захиснику “Металіста” жовту картку.

Болбат відпасував м’яч у вільну зону на Каядо; португалець увірвався в штрафний майданчик “Іллічівця” по лівому краю, але після контакту з Зубковим впав на газон. Арбітр призначив пенальті…

Каядо увійшов у штрафний майданчик “Іллічівця”, прокинув собі м’яч, рухаючись в бік лінії воріт. І в цей момент Зубков, переслідуючи гравця харків’ян, доторкнувся до плеча опонента. Я б не сказав, що там був грубий поштовх, або затримка. Зубков просто поклав руку на плече Каядо, а португалець, відчувши дотик, як підкошений впав на газон. При цьому Каядо падав сам, зачепившись за ногу захисника.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
17.09.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?