04 Feb

Михайличенко: Тремулінаса віддали, аби потрапив на Чемпіонат світу

Реклама
Реклама

Спортивний директор «Динамо» про селекцію клубу та плани на деяких гравців.

«Кажуть, що за Рибалку пропонували 1,5 мільйона євро? Я знаю, звідки ростуть ноги цим чуткам. Знаю, що «Вікторія» цікавилася, але, офіційна пропозиція була тільки від «Слована»

Що стосується повернення Ескобара. Так, у нього закінчилася оренда в «Евіані». Але чи повернеться він в «Динамо» – поки сказати не можу. Ми ведемо переговори з деякими клубами, тому його подальша доля вирішиться найближчим часом.

«Рома» цікавилася Драговичем? Не знаю, наскільки вони там цікавилися. Драгович – основний гравець команди. Купувати і через півроку продавати його – не бачу сенсу. Він грає в нашій команді.

Тремулінас – хороший гравець. Мені здається, що він не зумів до кінця реалізувати себе в «Динамо». Може він повернеться – і ми його не впізнаємо. Сподіваюся, що він ще заграє. Ми дали йому шанс поїхати на Чемпіонат світу. Він буде грати у Франції, отримає виклик до збірної, в «Динамо» ж йому ніхто не міг гарантувати основний склад.

Я був прихильником придбання Мехмеді. Мені подобається його гра. Це молодий гравець. Може, після сезону в Бундеслізі він зможе вийти на інший рівень, повернутися і поборотися за місце в основному складі «Динамо».

Ми майже півтора року стежили за Мбокані та Ленсом. Вели переговори. Торік вдалося їх підписати.

Ми стежили за багатьма хорошими футболістами. Серед них були молоді бельгійці, яких не вдалося підписати, зараз вони грають в багатьох хороших командах Європи.

Селекція не може бути 100%-ою. Немає такої команди, яка завжди вгадує з придбанням гравців. У кожного гравця в одній команді може йти гра, а в іншій – ні.

На зимове міжсезоння у нас були різні цілі. Ми не зациклюємося тільки на першій команді. У нас є U-21, «Динамо-2». На цих гравців є попит, тому наше завдання віддати їх в команди, де вони зможуть якісно піднімати свій рівень.

Зараз у нас є практично два склади, всі позиції у нас підкріплені».

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
22.01.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?