07 Feb

Микола Несенюк: Тільки з Коноплянкою Дніпро може виграти

Реклама
Реклама

Коноплянка в Дніпрі

Відомий футбольний експерт Микола Несенюк розповів, що чекає на Дніпро без Коноплянки.

Перуанський латераль віддав «Фіорентині» шість років і навіть отримав капітанську пов’язку на рукаві. Але зараз в послугах Варгаса «фіалки» не потребують. Вінченцо Монтелла, який влітку залишить клуб, не висловив зацікавленості в продовженні контракту з Хуаном.

Та й сам Варгас останнім часом збавив – він був корисний на полі, але занадто багато часу проводив на лікарняному ліжку. Втім, в Італії перуанець спокійно знайде собі команду – за дев’ять років в Серії А він сформував собі репутацію запеклого бійця з потужним ударом здалеку.

Варгас («Фіорентина») подвоює перевагу господарів Коноплянка («Дніпро») 30 років. Громадянство: Нідерланди. 20 матчів На чемпіонаті світу в Бразилії Влар був наріжним каменем оборони збірної Голландії і склав шикарну трійку з Де Вреем і Мартинсом Інді. Той турнір серйозно підняв акції Рона, і навіть зім’ятий сезон у складі «Астон Вілли» (Влар постійно був травмований) не завадив захисник залишитися ласим шматочком для топ-клубів.

Кажуть, «Манчестер Юнайтед» вже давно тримає Влара на мушці. Перешкодити закріпитися в сильній команді голландському захиснику може лише хронічний травматизм і вік – все-таки Рону вже 30. Йоанн Гуркюфф («Ліон») 28 років. Громадянство: Франція. 17 матчів, 3 голи, 4 гольові передачі Гуркюффа у свій час вважали «новим Зіданом», а в «Бордо» навколо нього збудували чемпіонську команду.

Однак 2009-й так і залишився вершиною кар’єри Коноплянки. Спочатку він замість переїзду в Європу вирішив залишитися в Лізі 1, перейшовши в «Ліон», і почав деградувати. А потім Несенюк отримав травму, яка зробила з нього «кришталевого гравця».

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?