09 Jun

Nike представив анімаційний фільм «Остання гра» з Роналду, Неймаром і іншими зірками футболу

Реклама
Реклама

Nike представив анімаційний фільм «Остання гра» з Роналду, Неймаром і іншими зірками футболу

Сьогодні компанія Nike представила третій ролик в серії Ризикни всім.

«Остання гра» – це п’ятихвилинний мультфільм про кращих гравців світу: їх місія – врятувати футбол, якому загрожує геніальний учений.

Вчений – персонаж, який аналізував гру роками. Він поблажливо ставиться до зухвалого стилю Кріштіану Роналду, Златана Ібрагімовича і Неймара, які звикли ризикувати на футбольному полі. Його дослідження показали, що удари Златана через себе в 76% випадків не досягнуть мети. Це привело його до створення клонів, автоматично запрограмованих на відсутність ризиків, максимальну ефективність при прийнятті рішень і націленість на результат.

“В основі ідеї «Останньої гри» – бажання показати світові, що у Nike вірять, що гра повинна бути прекрасною, безстрашної і стильною. Впевненість і ризик – речі, необхідні футболу. Уявіть світ без чудової гри Кріштіану Роналду, акробатики Златана або чарівництва Неймара», – говорить директор з маркетингу Nike Давид Грассо.

Відразу після титрів, коли вчений представляє клонів, ми бачимо їх вплив стилю на світовий футбол. Прекрасна гра перестає існувати – вона на межі вимирання.

Реальні гравці тепер живуть звичайним життям. Легендарний бразилець Роналдо (El Fenómeno) вирішує, що пора щось змінювати, щоб знову розпалити пристрасть на полі за допомогою чудової гри кращих футболістів світу.

Він рятує Златана, який тужить в книжковому магазині біля стадіону. Кріштіану Роналду живе життям манекена, і його викрадають з вітрини магазину. Спокійне життя Іньєсти закінчується ще до того, як ви встигнете сказати «Magista». Кар’єрі перукарів Неймара і Давида Луїса приходить кінець, як тільки El Fenómeno кличе їх. Життя рибалки Уейна Руні змінюється в момент, як той виявляється на задньому сидінні фургона.

Новини футбол юа ЧС-2014: Збірна Франціі. Прогноз та аналіз гри французів

Всі в зборі, і тоді Роналдо вдається переконати скептично налаштованих гравців у тому, що клонів можна перемогти. Щоб усунути всі сумніви, легендарний футболіст нагадує їм найбільші моменти їх кар’єри, поки вони піднімаються сходами до секретного місця. Увага всього світу прикута до гри між гравцями і клонами, в результаті якої залишиться лише один переможець

Дивіться таблицю ЧС 2014 по футболу та розклад ігор

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
16.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?