22 травня

Огляд товариського матчу Україна 2 – 1 Нігер

Реклама
Реклама

Огляд товариського матчу Україна 2 - 1 Нігер

У першому матчі за збірну України захисник Іллічівця Іван Ордець забив свій перший гол.

Всім відомо, чому наші збірники колективним рішенням відмовилися від поїздки в південноамериканська турне.

Якщо на київську гру зі скромним Нігером настрої абсолютно не вистачило, то страшно уявити, що б було з нашою командою, будь на місці слабеньких африканців хто сильніше.

Михайло Фоменко скликав близько трьох десятків гравців, взяти участь у спарингу могла лише половина. Дебютантів Михайло Іванович особливо не жалував: шанс з ходу проявити себе отримав Іван Ордець, у другому таймі вийшли Болбат Сергій та Євген Макаренко. Ще один футболіст, який шукає шансу, – Олексій Антонов, такої швидше упустив, чим скористався.

Новини футбол юа Шевчук: “Африканські команди добре підготовлені фізично та технічно”

Що стосується нигерской збірної, то єдине знайоме нам особа крайок донецького Металурга Амаду Мутари, старт не потрапив – Амаду вийшов у другому таймі і трохи підсилив гру. В цілому ж, у збірної Нігера все видавало команду не самого високого рівня: напевно, і ви теж часто ловили себе на думці, що рухи, пластику команди Рора виглядає якось незвично, як для професійних футболістів.

Загалом, за першим враженням було чекати від трьох до п’яти голів у ворота Нігера. Навіть помітно лінива гра збірної України дала свої плоди, коли дебютант Іван Ордець у своєму стилі замкнув кутовий. Цікаво, забивав колись у складі збірної гравець Іллічівця?

Команда Фоменко і не думали добивати зарывшегося біля своїх воріт суперника. Нігер про атаку не думав, а в захисті діяв не те, щоб дуже організовано, але навіть невисокого рівня оборони вистачало для нейтралізації сонних атак збірної. Якщо від Ярмоленка і Коноплянки ще можна було чекати чогось подібного – їм пробачать лінь в грі з Нігером, то Олексій Антонов повинен був проявити великим ентузіазм.

Концентрації на полі було мало: футболісти обох команд під сміх публіки раз за разом помилялися в простих ситуаціях. Після перерви розхлябаність нікуди не зникла, а лише досягла апогею, коли перший небезпечний момент біля воріт П’ятова закінчилася точним ударом нигерца Умару. Привіт Артему Федецькому і всім іншим.

Огляд матчу Україна – Нігер онлайн відео трансляція товариського матчу 22.05.2014

Подумалося: ну, тепер вже точно все, підуть розривати, але – нічого подібного. Ситуація ледь не стала відверто ганебної, коли Нігер на контратаці повинен був виходити вперед – П’ятов виручив.

Від прикрої нічиєї збірної врятував Тарас Степаненко, також вдало зіграв головою. Після фінального свистка з мовчазної згоди стюардів на полі вилетіло кілька сотень уболівальників: збірникам довелося видавати останній ривок в сезоні – до підтрибунного приміщення.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
13.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?