04 Feb

Олег Саленко: «Якби в Об`єднаному суперкубку грали «Динамо» зі «Спартаком», то все було б в рази цікавіше»

Реклама
Реклама

Відомий футбольний експерт ділиться своїми враженнями від перших матчів Об`єднаного суперкубка в Ізраїлі.

Подивившись всі чотири стартові поєдинки Об’єднаного суперкубка з першої і до останньої хвилини, можу зробити лише один висновок – команди розглядають свою участь у ньому виключно як хорошу можливість підготуватися до весняної частини сезону. Видно неозброєним оком, що в кожному клубі тримають в розумі майбутні офіційні матчі, а завоювання самого трофея не є пріоритетним завданням, – цитує Саленка «Спорт Экспресс в Украине».

У цілому ж, якщо порівнювати зимовий турнір з його літнім аналогом, що проходив в минулому році в Києві та інших містах, то ізраїльський суперкубок в значній мірі програє. Якщо ви пам’ятаєте, тоді на початку липня до старту сезону залишалося всього кілька днів, футболісти вже відновили форму, а команди демонстрували непогану взаїмодію. Зараз же видно, що виконавці далекі від оптимальних кондицій, та й взаєморозуміння на футбольному полі, часом, також залишає бажати кращого.

Мені чомусь здається, що якби в цьому турнірі брали участь ще й «Динамо» зі «Спартаком», то все було б в рази цікавіше. Гра легендарних клубів надала б змаганню якийсь шарм, і однозначно привернула б вболівальників на трибуни і до екранів телевізорів. Звичайно, в останні роки вивіска «Динамо» – «Спартак» помітно потьмяніла, але повірте: інтрига цього протистояння завжди актуальна. Навіть з урахуванням того, що команди тільки готуються до весни, битва принципових суперників явно не була б зайвою. Та й матчі того ж «Металіста» з киянами були б цікавіше , ніж гра харків’ян з ЦСКА…

Не може радувати і знижений інтерес до турніру з боку вболівальників – напівпорожні трибуни явно не додають плюсів до іміджу Об’єднаного суперкубка. Потрібно щось змінювати. Організатори Об’єднаного суперкубка ніколи не приховували, що розглядають цей турнір як макет майбутнього спільного чемпіонату двох країн. Але судячи по матчах в Ізраїлі, поки складно визначити, чи мають ці мрії реальну перспективу.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?