30 Jul

Анонс матчу ПАОК – Металіст

Реклама
Реклама

Предматчеві розкладиМеталіст починає боротьбу за вихід в основний раунд Ліги Чемпіонів. Першим суперником на шляху до заповітної мрії є грецький ПАОК.

Сказати, що колективу Мирона Маркевича з жеребкуванням пощастило, не можна, так як для клубу в новому для них турнірі будь-який суперник зараз це випробування на міцність і готовність представляти Україну у найпрестижнішому футбольному турнірі Старого Світу.

Те, що Металіст почне двораундовий бій з гостьового матчу однозначно є плюсом. Також беззаперечним бонусом для харківської команди будуть порожні трибуни стадіону “Тумба”, адже ПАОК наказаний за неадекватну поведінку своїх фанатів (безпорядки на трибунах, вибігання на поле, кидання посторонніх предметів на газон).

Фани ПАОК

Вболівальники ПАОКа на матчі проти Олімпіакоса

Своїм затятим вболіванням грецьких фанатів можна порівняти лише з турецькими, тому в деякій мірі гра в тишині скоріше за все плюс для Металіста. На цьому всі переваги українського клубу закінчуються, далі лише складності.

По-перше це погода. Практично на 100% буде дуже жарко, але головне навіть не це, а духота на полі. І саме тут на перше місце вийде функціональна підготовленість команди. По ідеї Металіст не повинен відчувати з цим аж надто великих проблем, все-таки чемпіонат тільки розпочався, а по перших трьох турах було помітно, що Маркевич не примушує підопічних викладатися по максимуму, тримаючи в голові Лігу Чемпіонів.

Однозначно головне завдання клубу буде не пропустити, але ця мета не повинна змусити команду окопатися в обороні на всі 90 хвилин. Подібна тактика в переважній більшості випадків призводить до провалу. І ще один вельми важливий нюанс. Грецькі футболісти відомі своєю любов’ю до симуляцій і спробами вивести суперника з психологічної рівноваги, так що важливо не піддаватися на ці прийоми, інакше існує ризик закінчити гру в меншості.

Як і будь-яку південну команду ПАОК відрізняє високий ступінь технічної майстерності гравців. З цієї причини для них дуже важливо володіти м’ячем, без якого вони починають себе відчувати незатишно. Якщо ми говорили, що для Металіста важливо фізично витримати погодні умови, то для грецького клубу з одного боку грати при високих температурах не в новинку, однак варто враховувати, що колектив є достатньо віковий і цей момент може бути прихованим козирем українців, звичайно для цього треба змусити господарів втомитися.

Головним мозком всього ПАОКа і провідником тактичних ідей тренера є Звонімір Вукіч. Якщо підопічні Маркевича зуміють вимкнути цього футболіста, то вважайте, що 60% завдання на матч виконано.

Загалом, нас чекає зіткнення грецького азарту і українського прагматизму. Будемо сподіватися, що лід виявиться сильнішим за вогонь.

Нагадуємо, що у нас на сайті доступні посилання на пряму онлайн трансляцію матчу.

Прогноз УФ – 1:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
25.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?