18 Jul

Перехід Луки Модріча до Реалу майже відбувся

Реклама
Реклама
Лука Модріч перебирається в Реал Мадрид

Лука Модріч, фото - Getty Images

Півзахисник Тоттенхем Хотспур Лука Модріч у це міжсезоння виявив бажання покинути Уайт Харт Лейн і, схоже, перебереться до іспанського чемпіона. За останніми даними трансфер гравця до Реал Мадрид майже завершився.

Зірка хорватського футболу добре себе зарекомендував в останньому сезоні в АПЛ, а також на ЧЄ-2012, тому у літнє міжсезоння за ним полювало чимало футбольних грандів, таких як Реал, Манчестер Юнайтед, Челсі та ПСЖ.

Бос Шпор, Даніель Леві зажадав понад 35 млн. фунтів за Модріча, тому деякі зацікавлені клуби відразу відмовилися від такого не дешевого трансферу. Однак, Реал не полишив своїх сподівань на те, щоб отримати хорвата і згідно з Guardian, вони очікують, що перехід буде здійснено уже в найближчому майбутньому. Хоча бажання купити Модріча не покинуло і шейхів ПСЖ. Повідомлялось, що вони готові потратити біля 40 млн. євро на купівлю півзахисника Тоттенхема.

За чутками, Реал і Тоттенхем уже узгодили суму переходу і вона знаходиться в межах 30-35 млн. фунтів. Залишилось лише втрясти всі деталі та особистий контракт хорвата.

Новий наставник Шпор, Андре Віллаш-Боаш уже змирився з тим, що хорватський півзахисник покине клуб. Існує думка, що гроші, виручені від продажу Модріча він потратить на підписання Жоау Моутінью, який по-ідеї має замінити хорвата.

Гравці мадридського Реалу очікують, що хорватський інтриган приєднається до команди уже наступного тижня.

Його прихід в команду має ще більше закріпити діючих чемпіонів Іспанії у якості фаворитів на перемогу в домашніх кубках та лігах, а також на Лігу Чемпіонів.

Що стосується Тоттенхема, то вони, швидше за все, використають отримані гроші на те, щоб закрити або покращити свою лінію півзахисту. Як згадувалось вище, АВБ зацікавлений у послугах Жоау Моутінью, яким, між іншим, цікавиться ще МЮ.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
20.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?