Футбольна програма “ПроФутбол”. Дивитися відео запис ефіру від 31.08.2014

Футбольна програма “ПроФутбол”. Дивитися відео запис ефіру від 31.08.2014
Дивитися програму “ПроФутбол” на футбол онлайн. Запис відео ефіру від 31.08.2014 на каналі 2+2. Це футбольно-аналітична передача, де обговорюються найгостріші моменти матчів Чемпіонату України, Ліги Чемпіонів та Ліги Європи.

Новини всіх футбольних подій, трансфери, чутки, прогнози, та багато чого цікавого. Запис ефіру «ПроФутбол» за 31 серпня 2014 року.
Щонеділі у прямому ефірі ПроФутбол від телеканалу 2+2 онлайн, першим підбиває підсумки футбольного тижня. Ексклюзивна інформація про найяскравіші моменти футбольного життя. Фаховий аналіз матчів Чемпіонату України, Ліги Чемпіонів та Ліги Європи УЄФА
«Профутбол» від 31.08.2014 — футбольно-аналітичне ток-шоу, в студії якої обговорюються гострі моменти матчів Чемпіонату України та Єврокубків, новини футбольної індустрії, трансфери, реформи, прогнози, чутки. Щотижня у прямому ефірі «Про футбол» першим підводить підсумки футбольного тижня. Дивитися весь запис ефіру сьогодні!
Жеребкування Ліги Європи. Груповий етап, всі пари та групи команд
Ексклюзивна інформація про яскраві моменти футбольного життя. Професійний аналіз матчів. Неупереджене обговорення гострих і спірних моментів у розвитку вітчизняного і світового футболу. Несподівана відвертість футбольних функціонерів, тренерів, гравців і суддів у студії проекту і в ексклюзивних інтерв’ю. Модератори дискусії ведучі «Профутбол» Ігор Циганик, Олександра Лобода.
Жеребкування Ліги Чемпіонів. Груповий етап, всі пари та групи команд
Яскраві ведучу Профутбол Саші та Ігоря доповнює команда футбольних експертів: Віктор Леоненко, Андрій Несмачний, Сергій Нагорняк, Олександр Іщенко — професіонали, які вміють і не бояться відверто озвучувати в прямому ефірі свої думки. В оновленому «Профутбол» ще більше інтерактиву, більше глядацьких коментарів, гострих дискусій та експертних оцінок! Телеканал 2+2
Програма “ПроФутбол”. Відео запис ефіру від 17.08.2014
У випуску огляд матчів 6 туру чемпіонату України! від 31.08.2014

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector