28 Jul

Програма “ПроФутбол”. Відео запис ефіру від 27.07.2014

Страница доступна на: Російська

Реклама
Реклама

Дивитися программу “ПроФутбол” на футбол юа. Запис відео ефіру від 27.07.2014 Це футбольно-аналітична передача, де обговорюються найгостріші моменти матчів Чемпіонату України, Ліги Чемпіонів та Ліги Європи.

Новини всіх футбольних подій, трансфери, чутки, прогнози, та багато чого цікавого. Запис ефіру від 27.07.2014.

Щонеділі у прямому ефірі “ПроФутбол” першим підбиває підсумки футбольного тижня. Ексклюзивна інформація про найяскравіші моменти футбольного життя. Фаховий аналіз матчів Чемпіонату України, Ліги Чемпіонів та Ліги Європи УЄФА

“Профутбол” – футбольно-аналітичне ток-шоу, в студії якої обговорюються гострі моменти матчів Чемпіонату України та Єврокубків, новини футбольної індустрії, трансфери, реформи, прогнози, чутки. Щотижня у прямому ефірі “Про футбол” першим підводить підсумки футбольного тижня.

Ексклюзивна інформація про яскраві моменти футбольного життя. Професійний аналіз матчів. Неупереджене обговорення гострих і спірних моментів у розвитку вітчизняного і світового футболу. Несподівана відвертість футбольних функціонерів, тренерів, гравців і суддів у студії проекту і в ексклюзивних інтерв’ю. Модератори дискусії ведучі “Профутбол” Ігор Циганик, Олександра Лобода.

Яскравий тандем Саші та Ігоря доповнює команда футбольних експертів: Віктор Леоненко, Андрій Несмачний, Сергій Нагорняк, Олександр Іщенко – професіонали, які вміють і не бояться відверто озвучувати в прямому ефірі свої думки. В оновленому “Профутбол” ще більше інтерактиву, більше глядацьких коментарів, гострих дискусій та експертних оцінок! 2+2

У випуску:
Шахтар Донецьк – Металург – 2:0 З відео огляд матчу
Динамо Київ – Ворскла – 1:0 відео огляд матчу
Зоря – Металіст – 1:2 відео огляд матчу
Та огляд матчів першого туру чемпіонату України!

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?