Рамос: Сподіваюся, що Коломойському сподобалася гра з "Динамо"

Рамос: Сподіваюся, що Коломойському сподобалася гра з "Динамо"

Головний коуч дніпетровської команди Рамос дав інтерв’ю після захоплюючої перемоги над Динамо Київ
— Наша команда добилася дуже бажаної та жаданої перемоги. Ми забили київській команді сухих два м’ячі, томі і здобули перемогу з рахунком 2:0 у Динамо, яке намагається боротися з своїми опонентами за золото Чемпіонату України.

Вийшла дуже цікава гра, виграла команда, якій більш щастило в фінальній стадіїї. Вважаю, цю перемогу заслужив саме Дніпро. Запевняю усіх вас, що моя команда намагалася викласти всі свої сили для того, щоб перемога над таким іменитими суперником відбулася, за це і треба іх гарненько нагородити.
— В своєму інтерв’ю наставник Динамівців Олег Блохін виявив, що травма Гусєва стала основною подією цього матчу.
Чи маєте Ви якісь думки з цього приводу?
— Дуже тяжки мислити, що сталося якби травма не відбулася і Олег залишився грати на полі. Сталася дуже неочікувана травма, треба максимально допомогти Олегу, щоб він зміг якнайшвидше заграти знову. Дуже жалкую за таку травму.
— Потім Блохін знову сказав про ще один важливий елемент матчу — дуже поганий газон, гравцям було тяжко бігати по футбольному полю, круглий не слухався і летів сам куди захоче. Скажіть будь ласка, Вашим гравцям це не було основною проблемою?
— Я вважаю, що футбольний газон на цьому матчі не допомагав та і не дуже і заважав гравцям показувати свої можливості, але хочу різко заявити, що на такому газоні нереально показувати цікаву гру.
Дивіться також: Жеребкування Ліги Чемпіонів та Ліги Європи онлайн відео трансляція 11.04.2014.
— Сьогодні, цю чудову гру спостерігав Ваш президент клубу. Чи був він у Вас після такого матчу в Вашій роздягальні, чи подякував він Вам за таку чудову гру?
— На жаль, наш шановний президент не завітав до нас після такого цікавого матчу, але всі ми маємо надію, що наша гра йому дуже впала до смаку і він будет довго її нагадувати.
— Чи є у Вас конкретні плани про місце у турнірній таблиці в кінці цього захоплюючого футбольного року?
— На жаль, я не екстрасенс — я звичайний футбольний кочу і моя задача тренерувати гравців та добиватися цікавих та захоплюючих перемог. Будемо робити все по максимуму, щоб зайняти високі місця.
— Вже по традиції, з командами більш низького рівня Вам тяжче будете набирати залікові пункти ніж з командами високого рівня?
— Так. Я маю в цьому повну переконаність.. Команди більш низького рівня намагаються грати з нами з повними силами, а це дуже тяжко для наших гравців.. Головне в цій справі — мотивація, а її в наших суперників вистачає з головою. Та ще і тяжке футбольное поле створю для них всі умови..
— Скажіть будь ласка, чи буде Ваша команда їхати на матч Чемпіонату України до Таврії?
— На даний момент цієї інформації я Вас сказати не можу. Це дуже важлива ситуація, яку повинна вирішити наша улюблена ФФУ. Саме вона повинна вирішити всі ці питання, але не ми.
Читайте також новини футболу: Євген Селезньов: “Ми перевершили “Шахтар” тактично й у бажанні перемогти”. Нападник «Дніпра» поділився враженнями від перемоги на «Донбас Арені», розповів, кого вважає фаворитом у чемпіонській гонці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector