18 Apr

Ребров: “Буду вимагати компактності і агресивності”

Реклама
Реклама

Ребров - тренер Динамо

Новий керманич київського Динамо дав ексклюзивне інтерв’ю Футбол Юа

– Сергій Станіславович, якщо говорити прямо, то про Реброва як тренера футбольного клубу “Динамо”, практично нічого невідомо широкій публіці. Якщо в двох словах, як ви можете описати свою тренерську концепцію, своє індивідуальне бачення футболу, свої орієнтири?

– Важке питання. У двох словах і не розкажеш (на розгорнуту відповідь часу не було – Ребров поспішав на одну з перших тренувань у новій якості. – прим. авт.). Звичайно, я хочу бачити агресивний, комбінаційний футбол юа. Зрозуміло, що колишні тренера Динамо напевно також хотіли бачити реалізацію цих принципів, але виходило не завжди. Так що, якщо коротко, я буду вимагати від гравців компактності, агресивності…

– Коли був футболістом ви часто замислювалися над кар’єрою тренера?

– Тоді я мислив виключно з позиції гравця. Так що, я б не сказав, що в ті часи часто думав над цим. Хоча, звичайно, певні цікаві моменти, особливості для себе в голові відкладав.

– Можливо, був такий тренер, на якого ви дивилися і думали: я по закінченню кар’єри постараюся бути таким, як він?

– Не знаю навіть… Звичайно, моє бачення, мої знання в чому сформувалися під час ігрової кар’єри. Думаю, тут нічого дивного немає. Так, є тренери, які практично не грали у футбол, але їх – одиниці.

– Ви працювали в штабах Юрія Сьоміна та Олега Блохіна. Обидва будували гру Динамо по-різному. Ігровий стиль вам ближча?

– Я б не хотів говорити про те, що було, давати якісь оцінки або щось в цьому роді…

– Добре, тоді на ваш погляд, яким чином можливо покращення гри команди прямо зараз? Якими були ваші, скажімо, три перших рішення на посаді головного тренера?

– Та ніяких кардинальних рішень ми поки що не приймали. Зараз наше завдання номер один – вийти з цього стану, в якому ми опинилися.

– У вас є відчуття великого шансу, наданого вам, чи розумієте, що в будь-який момент ситуація може змінитися і Динамо очолить інший тренер?

– У розмові з Ігорем Суркісом ми чітко обговорили, що я керую командою до літа, а там буде видно. Зрозуміло, що президент буде думати над пошуком головного тренера. Зі свого боку я буду робити все, щоб гра команди покращилася і була виконана поставлена на залишок сезону мета.

– Мова про Кубок України?

– Так. Крім цього ми повинні перемагати в усіх матчах чемпіонату і показувати хорошу гру.

– Скільки було на годиннику, коли вам подзвонив Ігор Суркіс з пропозицією очолити ” Динамо”, і якою була ваша перша думка?

– Я вже говорив, що була ніч – після опівночі. Я відразу погодився – напевно, це і була перша думка.

– Сергій Станіславович, наостанок розкажіть як можна детальніше, яким видався для вас вчорашній день – перший у житті в новому статусі?

– Все як завжди, я ж і до цього на роботу ходив. Зрозуміло, що зараз справ у мене додасться: вчора вивчав Ворсклу, аналізував нашу гру з Шахтарем. Мій робочий день вчора тривав на годину довше. Взагалі, я думаю, що головний тренер має приїжджати раніше всіх і їхати пізніше всіх. Так правильно.

Читайте також: Повний аналіз матчу Динамо Київ – Шахтар Донецьк – 0:2

Найкращі цитати Олега Володимировича Блохіна за часів Динамо

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо!

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.02.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?