17 Nov

Рінат Ахметов обурений ситуацією навколо столичного Арсеналу

Реклама
Реклама


Президент футбольного клубу Шахтар – Рінат Ахметов висловив свою точку зору навколо ситуації з Арсеналом.

“Чому я обурений? Або грайте, або не грайте. Ви почали виступати. А потім провели 13, 14, 15 матчів, і власники починають між собою з’ясовувати стосунки. І нікому невідомо хто власник! Є різні слухи, що у клуба є один господар, потім появляється другий, третій. Моя точка зору завжди була за те, щоб все було прозоро. По-перше – хто є власником клубу?

А по-друге: за ясність бюджету – за рахунок чого тримається клуб? Ось ці дві речі нам і потрібні. Вони сьогодні з’ясовують між собою стосунки, а страждають усі. Я вже наводив приклад. Представте собі картину: пасажири зайшли в літак, він піднявся в повітря і два пілоти починають виясняти між собою стосунки, битися, шуміти, кричати, хто з них головніший . Але пасажирам, які просто хочуть долетіти – від цього не краще.

Люди, ви вже приземліться! Або не злітайте. А якщо злетіли, то приземліться будь-ласка і вже там розбирайтесь. Дограйте чемпіонат – і будь ласка. Без вас жили, і без вас буде жити український футбол.”

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів за участю українських команд на національної збірної України. Дякуємо!

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
19.04.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?