07 Feb

Роман Григорчук: “Тактична схема Ліона досить важка для нейтралізації”

Реклама
Реклама

Перед вильотом до Одеси головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук відповів на питання клубної прес-служби:

Два місяці тому «Севілья» вступила в боротьбу за українця. 11 червня 2015. Спортивний директор клубу Рамон Родрігес Мончи підтверджує інтерес до Коноплянки. «Так, ми хочемо його купити, але конкуренція дуже висока. Однак «Севілья» спробує переконати Євгена перебратися саме до нас». 12 червня 2015.

Читайте також: Микола Несенюк: “Тільки з Коноплянкою Дніпро може щось виграти”, а без десятого номера Дніпру буде дуже тяжко.

«Севілья» сумнівається в доцільності покупки Коноплянки. Іспанців відлякують високі фінансові вимоги українця. 14 червня 2015. У справу знову вступає Ігор Коломойський. Він хоче отримати 40 відсотків від наступного трансферу Коноплянки. «Севілья» пропонує тільки 20. 15 червня 2015.

Відразу після матчу Україна — Люксембург Коноплянка повинен вилетіти в Севілью на переговори. 19 червня 2015. Погодив. Умови. Контракт, Коноплянка. Ура, панове.

Угоду буде підписано до 2019 року. Євген заради переходу в «Севілью» навіть відмовився від особистого бонусу. 24 червня 2015. Ну так, мріяти не шкідливо… Євген раніше нікуди не перейшов. Мончи дуже влучно формулює: «Коноплянка ніби місцева легенда. Ми боремося за Коноплянку проти всієї Європи».

Ми виділили лише п’ять найактивніших претендентів на Коноплянку. А була ще й інформація про інтерес до Євгена «Ювентуса», «Фіорентини», «Лаціо», «Боруссії» Д, «Атлетіко», «Валенсії», «Арсеналу», «МЮ», «Вест Хема», «Марселя» і багатьох-багатьох інших. Залишається побажати Коноплянці лише одного: мінімізувати свою появу у новинах, нарешті підписавши контракт з новим клубом.

 

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
24.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?