14 Oct

Анонс матчу Сан-Марино – Україна

Реклама
Реклама

Вболівальники збірної УкраїниЯк же зараз не вистачає збірної України втрачених очок на самому початку відбіркового етапу, коли в гостьовій грі з аутсайдером Молдавією була здобута лише нульова нічия, а чотири дні потому Чорногорія завдала першої і мабуть останньої поразки «жовто-синім».

Не будь хоча б нічиєї в Кишиневі, то перед останнім туром саме підопічні Михайла Фоменка очолювали б свою групу, і їм залишалося лише перемогти Сан-Марино і наступного року стати повноправним учасником світової першості.

І все ж шанс на те, що саме Україна займе перше місце і напряму отримає путівку на мундіаль є, звичайно, вони близькі до нуля, але все ж у сучасному футболі вже були випадки коли відбувалося те, чого по ідеї не повинно було. Отже, для чуда буде потрібно перемога над Сан-Марино і найважливіший інгредієнт це бажання і вміння збірної Польщі у зустрічі з Англією.

Те, що саме в Лондоні буде вирішуватися доля збірної України зрозуміло практично всім, в цьому світлі очікувати на те, що колектив Михайла Фоменка вийде на свій матч з підвищеним ступенем зарядженості навряд чи варто. Сан-Марино при всій повазі ніяк не може вважатися серйозним подразником і в цьому випадку футболісти самі повинні знайти всередині себе бажання грати на повну силу, в іншому випадку ми можемо стати свідками як збірна, яка на дві голови сильнішим за свого опонента, намагається перемогти, не витрачаючи на це особливих зусиль.

У будь-якому випадку навіть якщо на Уемблі не відбудеться чуда, дана гра для збірної України може вийти відмінним тренуванням перед стиковими матчами. Звичайно, багато що залежатиме від того, хто потрапить в суперники «жовто-синім» за підсумками жеребкування. Але як показали кращі ігри збірної в групі, необхідного результату колектив домагався саме тоді, коли вміло розподіляв свої сили на два тайми.

В основному першу половину зустрічей підопічні Фоменка проводили від другого номера, віддавши ініціативу, що втім не заважало їм проводити разючі контратаки як у першій грі проти Польщі. А вже після перерви виснажений суперник починав підсідати, а фланги України навпаки роздували темп, змушуючи своїх опонентів більше думати про оборону, що і було яскраво продемонстровано в домашній грі з англійцями.

Збірна України знаходиться на порозі нового витка свого розвитку і саме від того наскільки успішно вона пройде цей відрізок залежить динаміка розвитку вітчизняного футболу. Більше того вихід на ЧС може відкрити двері в кращі європейські чемпіонати цілому ряду футболістів, як це сталося з гравцями київського «Динамо» при Лобановському.

При виході збірної на світову першість і хороший виступ за таких футболістів як Коноплянка, Хачеріді, Ярмоленко почнеться справжня боротьба, а значить національна збірна до найближчої відбіркової кампанії до Чемпіонату Європи має шанс зібрати склад, здатний дійсно досягти чогось істотного, крім боротьби за право вийти з групи.

Поїздка в Сан-Марино не є для збірної складним завданням, в принципі все і так ясно, але це подорож як спроба витягнути щасливий квиток. І саме з цієї причини, швидше за все, ми побачимо на полі самий, який лише є, бойовий склад, за інших обставин шанс проявити себе мали б футболісти з найближчого резерву, але тільки не зараз.

У будь-якому випадку слід ставити жирну крапку в цій кампанії і зробити надалі все можливе, щоб вся праця, боротьба, важкий вихід збірної з кризи і яскрава гра в останніх матчах не були марні. А для того, щоб уникнути такого сумного результату у колективу Фоменко є все.

Дивіться також матч Сан-Марино – Україна онлайн

Прогноз УФ – 0:5

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
15.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?