06 Feb

Сергій Ковалець: Головне, щоб футболісти заробляли гроші

Реклама
Реклама

Київське «Динамо» достроково, за два тури до фінішу чемпіонату, виграв 14-е і, безумовно, саме довгоочікуване золото у своїй новітній історії. Цілих шість років столичний клуб йшов до цього титулу – і нарешті змістив «Шахтар» з вершини.

По-своєму символічно, що підняв туди біло-синіх уродженець Донбасу Сергій Ребров. Тренерський фактор став вагомим, але не єдиним складовим динамівського тріумфу. Розглянемо кожен з них окремо.

Підтримка уболівальників Напевно знайдуться експерти, які спишуть успіх киян на регрес конкурентів. Насправді ослаб порівняно з минулим сезоном тільки «Металіст» — внаслідок плутанини з власником і природним у цих умовах масовою втечею легіонерів з команди. «Шахтар» зберіг і тренера, і провідних гравців.

«Дніпро» навіть посилився. Єдиною явною привілеєм киян по відношенню до головному конкурентові з’явилася підтримка рідних стін. Донецький клуб її зі зрозумілих причин був позбавлений. Хоча у Львові «Шахтар» зустріли досить привітно: середня відвідуваність його «домашніх» матчів під 10 тисяч чоловік це тільки підтверджує. Забутим і всіма покинутим він себе точно не відчував. Зрозуміло, що у динамівців енергетичне підживлення трибунами була значно потужнішою.

На домашніх матчах біло-синіх ” у Лізі Європи «Олімпійський» в цьому році менше 54 тисяч глядачів не збирав. Київ знову повірив в своїх улюбленців, і вони відплатили йому за підтримку результатами.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
15.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?