05 Nov

Анонс матчу Шахтар – Баєр 04

Реклама
Реклама

Мірча ЛуческуТе, що сталося з Шахтарем на німецькій землі два тижні тому, мало хто міг очікувати. Звичайно, ніхто не заперечував можливість програшу, але не з таким рахунком і, не показавши такий футбол.

Після цієї поразки варіант, при якому гірники можуть, грубо кажучи, пролетіти повз плей-офф Ліги Чемпіонів повільно, але вірно перетворюється на досить відчутну подію. Сподіватися на те, що той же Реал Сосьєдад зможе відібрати очки у Байєра або МЮ дуже наївно, так що у підопічних Мірча Луческу немає запасних варіантів, залишається лише перемагати «аспіринових».

Отже, за рахунок чого ж можуть гірники добитися необхідного результату? Як не дивно, але Шахтарю не потрібно нічого змінювати в своїй грі, та й не виходить це у них. Зараз ми підспудно розуміємо, що обмеженість тактичних схем є ахіллесовою п’ятою колективу. Все-таки лідер українського футболу поки не досяг рівня Барселони або Баварії, щоб гнути свою лінію за будь-яких обставин.

Плюс до цього у Мірча Луческу є певні проблеми зі складом, а враховуючи нелюбов румунського фахівця до ротації гравців, то кожне нове ім’я в числі одинадцяти скоріше може зіпсувати загальну картину, ніж привнести нові фарби.

Для Байєра цей матч також на вагу золота. Однак поразка для них не стане остаточним провалом всіх надій. «Аспіринові» вже здобули дві перемоги у міні-війні в групі, залишилося хоча б привезти одне очко з Донецька.

Самі Хююпя не став приховувати, що робитиме ставку на звичний для клубу футбол – атака з великою кількістю ударів по воротах. І на відміну від своїх сьогоднішніх суперників у клуба досить гнучка схема гри, а значить, Байєр може зіграти на слабкостях гірників та їх реваншистських настроях.

У результаті ми можемо стати свідками того як німецький прагматизм протистоїть української гарячності заправленій бразильською готовністю безшабашно атакувати.

Підсумовуючи все сказане можна стверджувати, що команди мають приблизно рівні шанси на успіх, тільки от нічия для гостей – вже майже перемога, а для господарів практично провал.

Чи зуміє донецький колектив у важкий момент не піддатися емоціям і холоднокровно розіграти всі свої козирі в багато чому залежить від фігури головного тренера. На жаль поки Мірча Луческу саме в найвідповідальніших моментах, коли клуб був у кроці від справжнього прориву, програвав.

Може бути й таке, що ця осінньо-зимова європейська кампанія стане відправною точкою для чогось масштабного і істотного, і один з етапів всієї мети – перемога над Байєром.

Дивіться також матч Шахтар – Байєр онлайн

Прогноз УФ – 1:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
24.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?