14 Jul

Анонс матчу Шахтар – Говерла

Реклама
Реклама

ФредСьогодні в чемпіонаті України стартує один із беззаперечних лідерів першості донецький Шахтар. Відчути всю міць гірників на собі належить Говерлі, якій в цій грі втрачати нічого.

Говорити, що глядачів чекає рівна гра, де футболісти будуть діяти на зустрічних курсах і від ножа не доводиться, все-таки між колективами на сьогоднішній день існує величезна прірва по загальнокомандній майстерності, підбору виконавців, організації – загалом у всьому.

Однак, подивитися у зустрічі буде на що, особливо це стосується складу Шахтаря, який як і втратив, так і придбав.

Команда Мірча Луческу вступає в новий сезон дійсно оновленим колективом, можна сказати, що ми побачимо практично на 70-90% нову лінію нападу. Гірники розлучилися зі своїми багаторічними лідерами, від яких і залежав стиль гри клубу.

У цій ситуації румунський фахівець вирішив не винаходити велосипед, а як досвідчений автолюбитель просто поміняти ланки, що вийшли з ладу (а в нашому випадку продані за значні гроші) на нові. Для цього Рінат Ахметов вже витратив понад 44 мільйонів євро, а якщо ще й Бернарда вдасться придбати, то видаткова відомість збільшиться майже до 70 мільйонів. Швидше за все, Донбас Арена побачить майже всіх нових чарівників м’яча в основному складі.

З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що за організацію атакуючих дій в середині поля будуть відповідати Фред і Фернандо, а от завершувати всі зусилля своїх партнерів, швидше за все, стане Веллінгтон Нем, якщо навіть не з перших хвилин, то по ходу матчу вже точно.

Але думається, зараз більшість уболівальників гірників хотіли б поглянути на Факундо Феррейру. Аргентинський нападник тільки недавно прибув до клубу і його поява на полі малоймовірна, хоча Луческу може йому надати в кінці матчу кілька хвилин, тим більше якщо до цього часу питання про переможця буде вже знято.

Ну а що ж Говерла? Клуб поповнили, не рахуючи Руслана Івашко та Владислава Микуляка, які повернулися з оренди, відразу вісім футболістів. Однак, навряд чи таке кількісне посилення щось кардинально змінить в якості футболу команди.

Єдиний шанс у клубу на позитивний підсумок зустрічі криється в новобранцях Шахтаря, які ще не зігралися з іншими гравцями. Ознаки того, що в цьому моменті є деякі проблеми, були проявлені у зустрічах з пітерським Зенітом. Так, після першого матчу з підопічними Лучано Спаллетті наставник гірників заявив, що бразильцям, які тільки но прийшли до складу необхідно звикати до іншого футболу, який помітно відрізняється від прийнятого на їх батьківщині.

Звичайно, чудеса у футболі бувають, але, мабуть, не цього разу.

Переглянути пряму трансляцію даного матчу ви можете у нас на сайті.

Прогноз УФ – 4:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
21.05.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?