05 Apr

Шахтар – Карпати – 3:0. Післяматчева прес-конференція Севідова

Реклама
Реклама

– Я дуже жалкую, але моя команда потерпіла поразку сьогодні з досить розгромним рахунком на табло. Недавно я дав маленьке інтерв’ю представникам ЗМІ, розповівши їм, про те, що хоча б на один гол в цьому матчі награли мінімум.

Наша команда зробила все можливе, щоб хоть якось протидіяти команді Мірчі Луческу, ми виклали всі сили щоб боротися з “Шахтарем”, там на жаль ми зробили велику кількість дуже непотрібних нам огріхів, сам вони і вирішили всю долю цього матчу. Саме наші великі помилки дозволили “Шахтарю” результативно відмітитись цілих три рази, тим самим вони довели рахунок до великого і показували той футбол, який вони можуть і вміють.

Вся наша команда співчуває про величезну кількість промахів та недорахувань, які вони зробили. Я впевнений, ми програли з таким рахунком із-за того, що на гравців був великий тиск з моральної та психологічної точки зору.

Читайте також новини футболу: Мірча Луческу: “Жеребкування принесло велике свято Черкаській команді”.

Майже всі наші футболісти грали сьогодні перший раз в такий от футбол на стадіоні гірників, та ще й намагатися з таким грандом як “Шахтар” – це завжди складний виклик для нашої команди. Хочу сказати, що я трішки разочарований, але сварити когось в цьому невдалому для нас матчі, особливо своїх гравців за технічні та фізичні помилки я не маю наміру. Треба їх якось покарати, але я думаю, що від цього процесу буде дуже мало корисної справи.

У нашої команди є високі амбіції, тому будемо тільки грати краще та підніматися в очах наших фанатів. Розберемо цю гру максимально чітко, тому що там були прекрасні моменти: був епізод, в якому наші нападаючі виходили на суперника втрьох проти двох, та на жаль ми не змогли реалізувати цей момент.

Для нас це був потрібний урок, ми повинні використовувати всі наші сильні сторони і прибирати слабкі. Сьогодні ми не показали нашу сильну сторону, але це все банальні речі – треба виправлятися і працювати.

– Коли Ви грали на своєму стадіоні – бували часи коли Ви показували свій кращий футбол і вигравали. Та як тільки Ваша команда приїзжала до “Шахтаря” – Ви програвали з ганебним рахунком. За всю історію ЧУ Ви ще жодного разу не вигравали в Донецьку, чому Ви можете вигравати гірників у себе вдома, але на виїзді у Вас немає шансів?

– Я впевнений, що існує дуже багато команд, які мріють про те, як би не зіграти гірше нас з гірниками. Вони не виграють в донецької команди ні вдома ні на жаль на виїзді. Як-не-як це “Шахтар“, і це потрібно розуміти і поважати. З такою командою кожен матч це дуже тяжкий матч, який нам дається неймовірно затратно.

Тяжко оцінювати, як ми їм програли по підсумкам цього протистояння. На мюю думку, ми програли із-за морального тиску на наших гравців, хоча я старався налаштувати гравців на цей матч. Хоча над футболістами вже нічого не тяжіє. Гравці допускалися багатьох помилок, які абсолютно не притаманні нашій команді.

Всі глядачі бачили, як наша команда ганебно пропустила третій гол, а перший м’яч ми взагалі пропустили через помилку нашого захисника Костевича, де Ілсіньо технічно обійшов нашу ланку оборони.

Та навіть після пропущених голів, ми дуже пристойно дивились в плані оборони та в плані контргри – наша команда всіма силами йшла в атаку на ворота гірників. В мене було прохання до футболістів проявити себе на футбольному полі, але їм не вдалось цього зробити.

Ліга Європи Базель – Валенсія – головний матч Ліги Європи цього тижня.

– Cкажіть будь ласка, були деякі моменти, коли Ваша команда проявляла себе з дуже доброї сторони. Були деякі футбольні моменти, коли і п’яточками грали як бразильці, і приховані передачі.

– Майстри у нас тільки грають, адже я їх просив показати свою найкращу гру, виклистися на футбольному полі, зіграти так, щоб нікому не було соромно за цей матч, особливо це стосується наших улюблених вболівальників. Звісно гірники були набаго сильніше за нашу команду, я це твердо кажу, та чи є в “Шахтаря” конкуренти на даний моменти в чемпіонаті України? Я не виправдовуюсь, але вони найсильніша команда нашого чемпіонату, тому ось так все трапилось.

– Нагадуючи перший матч, у Вас був дуже невдалий епізод наприкінці з тренером гірників. На теперішній момент Ви налагодили відносини з наставником гірників.

– Я дуже багато думав про цей момент… Мабуть, я не дуже хороший співрозмовник для наставника “Шахтаря”, щоб пожаття руки не було для нього великою справою. Якщо б Луческу підійшов до мене перший, звичайно, у мене не було б інших варіантів і я б з ним привітався.

Я відповім чому я б з ним привітався, тому що, я по іншому вихований. Це мій рідний край і мене завжди навчали поважати всіх людей, колег, знайомих мені людей. Та якщо Містер так вирішив – то нехай будет так, як це є зараз.

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
22.02.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?