Шевчук: "Африканські команди добре підготовлені фізично та технічно"

Шевчук: Африканські команди добре підготовлені фізично та технічно

Надійна опора збірної України, захисник донецького «Шахтаря» В’ячеслав Шевчук дуже уважно налаштовується на товариський матч з командою Нігера.
Нагадаємо, матч Україна — Нігер пройде 22 травня на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського у Києві.

Час зустрічі 21:00, Україна – Нігер онлайн відео трансляція товариського матчу 22.05.2014 та на телеканалі «Інтер».
«Звичайно, зараз психологічний стан більшості футболістів не зовсім добрий. Тому, що настав кінець сезону, і тому, що всі втомилися від матчів Чемпіонату України та матчів Кубка України, також всі хвилюються та переживають, що відбувається в країні. Але добре, що знайшлася команда для спарингу. Якщо вже є цей збір, то дуже добре, що буде і гра. З будь-яким суперником цікаво провести спаринг», — сказав захисник збірної України.
«Африканські команди зараз дуже добре виглядають. Може, в тактичному плані і є недоліки, але вони дуже швидкі та технічні гравці», — додав Шевчук в інтерв’ю офіційному сайту донецького «Шахтаря».
Новини футбол юа Коентрау: Що я думаю про Фінал ЛЧ з Атлетико? Можемо погано закінчити, якщо вважатимемо себе фаворитами
«Так, у нас був теоретичний урок, де ми переглядали огляд їхніх футбольних матчів. Як я вже сказав, вони непогано підготовлені фізично, такі атлети. Впевнений, шо це добра команда, яка може здивувати всіх».
«Незалежно від того, який статус має матч, всі ми повинні завжди максимально викладатися на полі. Тому завтра ми хочемо показати видовищний та швидкий футбол, порадувати своїх фанатів як грою, так і результатом».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Adblock
detector