06 Oct

Анонс та прогноз на матч Швеція – Росія. Відбір до Євро 2016, 9 жовтня 2014

Страница доступна на: Російська

Реклама
Реклама

Анонс та прогноз на матч Швеція - Росія. 9 жовтня, відбір Євро 2016

Пропонуємо подивитися прогноз на матч Швеція – Росія, початок гри 9 жовтня 2014 року, в рамках відбору до Євро 2016.

Тяжко зробити ставку на цю гру, адже коефіцієнти на матч Росія – Швеція дуже схожі. Зробимо анонс та прогноз на цей матч онлайн

Росія

Росії доведеться провести в Стокгольмі тяжкий матч матч в рамках групового турніру чемпіонату Європи-2016 проти збірної Швеції, де грає дуже талановитий гравець Златаном Ібрагімович.

Шанси збірної Росії в цьому матчі тяжко оцінити, експерти розділяють свою точку зору, роблячи ставку на цю гру.

Букмекери і експерти роблять ставку на Швецію. Коефіцієнти на матч такі: на Росію дають 2.89, а ось шанси господарів матчу оцінюються коефіцієнтом 2.43.

Дивитися цей матч онлайн:

Швеція – Росія дивитися онлайн, пряма трансляція матчу, 09-10-2014

Росія після провалу на чемпіонаті світу почала новий відбірковий цикл з перемоги над скромним Ліхтенштейном, розгромивши суперника з рахунком 4:0. Фабіо Капелло додав до складу нових гравців, і ця молодь зараз показує якісну гру.

Анонс та прогноз на матч Білорусь – Україна. Відбір до Євро 2016, 9 жовтня 2014

Склад Росії в цьому матчі повинні посилити: Дзюба та Черишев, які не змогли взяти участь в Чемпіонаті Світу з футболу, але зараз у них будет другий шанс.

Де дивитися матч Швеція – Росія по ТВ? Телеканал Росія 1 покаже цю гру онлайн.

Збірна Росії почала підготовку до відбіркових матчів чемпіонату Європи з футболу 2016 року. Команда будет грати зі збірною Швеції (9 жовтня в Стокгольмі), та зі збірною Молдови (12 жовтня – в Москві)

Швеція

Швеція почала свій шлях в новому відбірковому циклі виїзним матчем з Австрією 1:1. Господарі мали більше шансів на перемогу, але в підсумку гості змогли завоювати важливе для себе очко. У команді багато кваліфікованих футболістів, але зірок європейського рівня крім Златана Ібрагімовича немає.

Травмованих гравців в Швеції вистачає, але Ібра і один може вирішити всю гру.

Збірна Росії, буде грати другим номером, тому добре знаючи характер та стиль гри Фабіо Капелло, можна бути впевненим, що гра збірної Росії буде такою, як і на Чемпіонаті Світу 2014.

Білорусь – Україна дивитися онлайн, пряма трансляція матчу, 09-10-2014

Суперники зустрічалися між собою три рази, і поки в їх відносинах зберігається паритет. Склад російської збірної більш збалансований, і гості мають непогані шанси зачепитися за очки. Букмекери стримані в оцінках і більше вірять у перемогу господарів.

Так що ставка на перемогу Швеції це самий оптимальний варіант, дивіться цей матч онлайн у нас на сайті!

Прогноз на матч Швеція – Росія – 2:1 футбол онлайн. У матчі перемогу здобудуть господарі цього матчу. Та й статистика на користь такої ставки.

Дивитися цей поєдинок на цьому сайті та на Телеканалі Росія 1.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.04.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?