28 Jul

Суперкубок Італії 2012

Реклама
Реклама

Суперкубок Італії 2012Суперкубок Італії розіграють між собою туринський Ювентус та неапольський Наполі. Попередньо домовлено, що гра має відбутися 11 серпня 2012 року у столиці Китаю на стадіоні “Національний”.

Виникало досить багато суперечок  щодо місця проведення матчу, але здавалось команди уже домовилися. Та ось, Амареліо Де Лаурентіс, якому належить Наполі, здається, знову передумав і вирішив бойкотувати цю гру.

Як заявляє сам Амареліо, пов’язане таке рішення із тим, що поїзда в Китай за декілька днів до старту чемпіонату Італії є абсолютно невигідною для футболістів, адже це зайві стреси та перевтома.

Згідно із даними італійського видання Corriere dello Sport президент Партенопеї уже навіть встиг поцікавитись який штраф йому доведеться заплатити у разі зриву матчу за Суперкубок в Пекіні.

Також існує ще варіант проведення матчу за Суперкубок Італії по іспанському сценарію, тобто зіграти дві гри: 4-го та 12-го серпня. Але щоб здійснити такий план, часу залишилось дуже мало, тому до цих пір достеменно не відомо, що кому і яким чином дістанеться цього року трофей.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?