17 Apr

Суркіс про Блохіна: Все очевидно і просто: якщо результату немає, тренер йде

Реклама
Реклама

Блохін покидає Динамо

Після ганебної поразки від донецького “Шахтаря” президент київського “Динамо” Ігор Суркіс звільнив головного тренера команди Олега Блохіна, тому що він не зміг досягнути жодної поставленої мети, яка була перед клубом на початку цього футбольного року.

Суркіс критично заявив: “Все очевидно і просто: якщо немає результату, тренер йде. Деталі вже нікого не повинні турбувати – чи це була повна чаша терпіння або ще хтось щось тримав, але київське “Динамо” не може два сезони підряд займати ті місця, які ми на жаль займаємо зараз.

Впевнений, що Олег Володимирович Блохін все це добре знає. У всіх клубах є така традиція: коуч, який не показує абсолютно ніякого результату, – покидає команду. Це було завжди у всії нормальних клубів, які ставлять перед собою високі цілі. Не потрібно зараз думати про Блохіна, адже він уже в минулому – він не зміг виконати жодного поставленого завдання, яке було йому довірене.

Читайте також новини футболу: Даріо Срна: «Шахтар цілих три роки не програвав Динамо. Потрібно продовжувати серію»

Не голи, а шедеври, або все вирішилося до перерви. Мабуть, можна погодитися із Сергієм Ташуєвим, який зазначив, що у цьому матчі «Металург» продемонстрував свій фірмовий стиль гри: швидкий, агресивний, креативний футбол…

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо!

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
25.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?