17 Jun

Анонс: Таїті-Нігерія Кубок Конфедерацій 2013

Реклама
Реклама

Збірна НігеріїПізно ввечері 17 червня арбітр з Сальвадору Хоель Агілар виведе на поле стадіону «Мінейран», розташованого в місті Белу-Орізонті, збірні команди Таїті і Нігерії. Матч групи В, який розпочнеться о 22-00 за київським часом, закриє програму першого ігрового дня Кубка Конфедерацій-2013.

Складову майбутнього поєдинку можна розглядати з двох різних сторін. З одного – ця зустріч не обіцяє уболівальникам тактично грамотного футболу, продемонстрованого в перших трьох іграх, але з іншого – інтерес, мабуть, набагато більший.

Справа в тому, що збірна Таїті – це та команда, про яку крім її географічного положення мало, що відомо. Таїтяни ніколи не виступали на великих міжнародних змаганнях, обмежуючись лише відбором на чемпіонати Світу в своїй зоні Океанія, але навіть там вони поступалися таким суперникам, як Фіджі і Нова Каледонія.

Цього разу цій екзотичній дружині випав унікальний шанс розширити свої футбольні горизонти. Представляти гравців Таїті сенсу ніякого немає, тому що всі вони аматори і виступають у себе вдома у внутрішньому чемпіонаті. Багато спортивних оглядачів вважають, що хоча б один забитий командою м’яч вже буде величезним успіхом, а виступити тут, у Бразилії – це вже національна гордість.

Що й говорити, навіть зі збірною Нігерії, яка аж ніяк не фаворит групи В, у футболістів з Океанії шансів практично немає. Єдине, що остров’яни можуть запропонувати своїм опонентам з чорного континенту, – це величезне бажання грати і неймовірна самовіддача.

Тим не менш, навіть з цим нігерійці повинні впоратися. Все-таки в їх колективі зібрані куди більш відомі на світовому рівні гравці. Приїхавши до Бразилії в ранзі володаря Кубка Африканський націй, Нігерія буде поодинці відстоювати честь Африки і постарається піднести парочку неприємних сюрпризів більш маститим суперникам з Уругваю та Іспанії. Але про це пізніше. Спочатку потрібно увігнати в сітку таїтян якомога більше м’ячів.

Головними зірками нігерійців на цьому турнірі повинні стати Джон Обі Мікел, знайомий за виступами за лондонський Челсі, а також один з лідерів атаки московського ЦСКА – Ахмед Муса.

Футбольна громадськість чекає такого ж красивого футболу від команд Нігерії та Таїті, але ще більше уболівальникам хочеться побачити несподіваний сюрприз. Невідомо, чи буде здатна команда з островів у Тихому океані протиставити хоч щось своєму суперникові. Залишається лише сподіватися, що таїтяни не стануть хлопчиками для биття.

Прогноз УФ – 0:6

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?