07 Nov

Анонс матчу Тун – Динамо К

Реклама
Реклама

Передматчеве тренування Динамо КНаскільки співставні український і швейцарський футбол? Питання достатньо складне, оскільки збірні цих країн практично не перетиналися у своїй історії, і тому порівнювати їх можна лише на клубному рівні. Так от поки «завдяки» київському Динамо складається відчуття, що за потенціалом рівень приблизно рівний.

Хоча Тун і був переможений два тижні тому, але підопічні Олега Блохіна не змогли переконати в своїй беззастережній перевазі. Напевно, читачі, які не цікавилися трансферними новинами літа, навряд чи змогли б при перегляді першої гри визначити, хто з клубів цього літа витратив на посилення складу майже 50 мільйонів євро.

Київське Динамо вирушило до Швейцарії чітко усвідомлюючи, що іншого шансу зачепитися за можливість виходу в плей-офф може і не виявитися. Але одного усвідомлення явно замало. Кияни практично весь сезон тільки і займаються, що аналізують свою непереконливу гру, але толку від цього вже дуже замало.

Передматчева прес-конференціяЧергову порцію розлогих виправдань шанувальники столичного клубу почули після матчу в останньому турі національної першості, коли Зоря організувала ще одну поразку колись грози всіх українських клубів. Вже до звичного мінуса киян у вигляді невміння демонструвати винахідливий футбол в Луганську ще висвітилися дві досить тривожні тенденції, які в матчі проти Туна можуть перетворитися у фатальні недоліки.

По-перше, центр півзахисту від матчу до матчу діє все повільніше, а в такій ситуації сподіватися на швидкі флангові атаки все одно, що чекати снігу в липні. І по-друге, у киян почали “ляпати” воротарі. Те, що накоїв Шовковський у зустрічі з тією ж Зорею ще довго будуть згадувати. У підсумку виходить, що Динамо саме для себе небезпечніше, ніж той же Тун.

Швейцарці звичайно ж розуміють, що з сьогоднішнім Динамо можна грати. Навіть у програній зустрічі в Києві у Туна були шанси зачепитися за нічию, хоч і невеликі. Навряд чи варто очікувати, що господарі поля будуть з перших хвилин рвати жили.

Звичайно, якщо Динамо знову почне демонструвати найгірші зразки примітивного футболу, то швейцарці, не обтяжені надважкою грою в захисті, почнуть натискати на гостей своїми кількісними атаками. У цьому випадку кияни отримають як простір для розгону контратак, так, на жаль, і реальний шанс в черговий раз начудити в обороні. У підсумку виходить, що в цьому матчі образно кажучи головним ньюсмейкером є саме гості.

Дивіться також гру Тун – Динамо Київ онлайн

Прогноз УФ – 1:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
24.08.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?