11 Feb

“Трабзонспор” спробує переманити Мірчу Луческу

Реклама
Реклама

Але кожен раз Луческу відмовляв. Мабуть, пора перестати битися головою об стіну і треба переключити свою увагу на інших футболістів». Ух, хоча б один претендент відпав. Та й то не факт. Адже можна і в четвертий раз пригостити Мірча Луческу кебабом, правильно?

На той момент головний тренер «Тоттенхема» Тім Шервуд публічно визнав, що клубу цікавий Коноплянка. «Так, він один з тих, ким ми можемо посилитися. Відмінний, різнобічний футболіст.

Однак поки про трансфер говорити рано». Краще б і не починали, чесне слово занадто важкі переговори з «Дніпром». 12 червня 2014. Знову слово Коломойському: «Один час Женею дійсно цікавився «Тоттенхем».

Але потім кудись зник». 6 січня 2015. І з’явився — вже в новому році. Повідомляє, що «шпори» знову мріють про Коноплянку. І готові викласти за українця тут і зараз 7 млн фунтів. Непогані гроші, враховуючи, що контракт у Євгена до літа 2015-го. 3 лютого 2015.

Англійський журналіст Енді Грей висуває нову версію подій: «шпори» вирішили не платити за Коноплянку. Вони дочекаються закінчення контракту з «Дніпром» і підпишуть Євгенія в якості вільного агента. 12 травня 2015.

Ба-бах! Англійські ЗМІ запевняють, що «Тоттенхем» домовився про все з Коноплянкою і оголосить про його трансфер вже через тиждень… 26 червня 2015. А віз і нині там. Хоча в п’ятницю «Тоттенхем» спливає в черговий раз — Коноплянка нібито вже в Лондоні і проходить медогляд… Чекаємо нових серій мильної опери.

Читайте також футбольні трансфери Андрій Пятов з командою вже повернувся з Ізраїлю в Україну після перемоги клубу на Об’єднаному Суперкубку 5 лютого. Голкіпер розповів, наскільки складною була гра з росіянами і чому перемога для “Шахтаря” не на першому місці.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?