17 Jul

УЄФА розвів російські та українські клуби в єврокубках

Реклама
Реклама

УЄФА розвів російські та українські клуби в єврокубках
Робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій прийняла рішення, які стосуються становища в Україні та Росії, Ізраїлі, а також ануляції жовтих карток.

На засіданні робочої групи УЄФА з надзвичайних ситуацій 16 липня вирішено, що російські і українські команди не можуть перетинатися в турнірах УЄФА до подальших розпоряджень.

У світлі поточної політичної ситуації Російський футбольний союз (РФС) і Федерація футболу України (ФФУ) висловили побоювання з приводу безпеки проведення матчів між російськими і українськими командами в турнірах УЄФА. Розглянувши заяву цих асоціацій і вивчивши рівень безпеки в регіоні, робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій і винесла свій вердикт. Це означає, що при жеребкуванні третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів УЄФА, що відбудеться 18 липня, «Зеніт» і «Дніпро» не можуть бути зведені в одну пару.

Як вже повідомлялося, ґрунтуючись на останніх новинах про рівень безпеки в Україні, робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій дозволила проведення матчів під егідою УЄФА в Дніпропетровську і Одесі. Раніше в список дозволених міст були включені Київ і Львів. Таким чином, дніпропетровський «Дніпро» і одеський «Чорноморець», стартують у третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА відповідно, зможуть приймати суперників на своїх стадіонах.

Вирішено також заборонити організацію матчів під егідою УЄФА на території Ізраїлю до подальших розпоряджень зважаючи на поточну ситуацію в країні. У зв’язку з цим ізраїльські клуби попросили запропонувати альтернативні стадіони за кордоном для проведення домашніх ігор Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА в сезоні-2014/15.

Відповідно до рекомендації Комітету УЄФА з клубних змагань, щоб реалізувати в клубних турнірах УЄФА правило, вже діє на чемпіонаті Європи, робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій вирішила, що з цього сезону жовті картки, отримані з початку групового етапу, згоряють після чвертьфіналів, тобто не переносяться в півфінал.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?