11 Oct

Україна в Кишинів без Коноплянки

Реклама
Реклама
Збірна України відправилась до Молдови

Збірна України, фото - ffu.org.ua

Сьогодні збірна України по футболу вирушила у столицю Молдови, де завтра проведе свій другий матч у рамках відбору на Чемпіонат Світу 2014.

Виконуючий обов’язки головного тренера Андрій Баль взяв із собою до Кишинева 21 футболіста. Поміж інших до національної команди приєдналися Євген Селезньов та Артем Мілевський.

Воротарі: Пятов, Коваль, Бандура.

Захисники: Михалик, Хачеріді, Кучер, Шевчук, Бутко, Селін.

Півзахисники: Гармаш, Гусєв, Ярмоленко, Безус, Ротань, Назаренко, Степаненко, Тимощук.

Форварди: Зозуля, Девіч, Мілевський, Селезньов.

У зв’язку із травмою гомілкостопа, отриманою на тренуванні, нашій збірній не зможе допомогти Євген Коноплянка, який дуже вдало показав себе у матчі проти Англії. Євген залишився у Києві, де буде лікуватися під наглядом медиків. Лікарі сподіваються поставити Коноплянку на ноги до матчу із Чорногорією.

Окрім того, ще троє наших збірників не зможуть домогти команді у матчі проти Молдови. Андрій Дикань травмував плече, Ярослав Ракицький приїхав на збір із запаленням ахіллового сухожилля, а Віталій Мандзюк серйозно захворів і буде проходити інтенсивну терапію впродовж 10 днів.

Нагадуємо, що матч Молдова-Україна відбудеться завтра у Кишиневі на стадіоні “Зімбру” о 21:00. Гру транслюватиме телеканал Інтер.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
19.09.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?