14 Jul

УПЛ анонс: Металіст – Іллічівець

Реклама
Реклама
Металіст-Іллічівець, стадіон "Металіст"

Металіст-Іллічівець, стадіон "Металіст"

19:00, субота 14.07.2012, Харків, стадіон «Металіст». Трансляція матчу – канал 2+2.

Новий сезон, нові ігри, нові можливості. Можливості для Металіста нарешті завершити свою серію без перемог, як не як, але вони фаворити у цьому матчі. Можливості для Іллічівця показати, що міжвенний збір пішов на користь і вони готові дати бій супернику.

Оскільки матч почнеться достатньо пізно, то можна розраховувати на великі швидкості та доволі активний футбол. Все-таки після дев’ятої вечора жара спадає.

Стартовий склад Металіста навряд чи зазнає значних змін, адже Марко Девіч, який перейшов до Шахтаря, не так вже і часто з’являвся на полі з перших хвилин. А свіжопідписанний Вілліан ще навіть не заявлений на цей чемпіонат і не провів жодного тренування разом із харківською командою.

Жовто-сині сьогодні будуть налаштовані тільки на перемогу. Маріупольці ж можуть задовільнитися і нічийним результатом.

У Миколи Павлова, який вже у 213-й раз виведе Іллічівець на поле достатньо непоганий вибір виконавців, тому вони неодмінно дадуть бій харківській команді.

Щодо травмованих та дискваліфікованих, то тут проблем більше у Металіста. Березовчук та Фініньйо ще не відновилися після травм, тому цей матч пропустять. Компанію їм складе і дискваліфікований Едмар. В центрі захисту, нажаль, не буде Папи Гуйе, який поїхав готуватися до Олімпіади у Лондоні.

За всю історію ЧУ команди грали між собою 24 рази. В 13-ти з них перемогу одержував Металіст, і всього 5 разів – Іллічівець. Побачимо, як буде цього разу, адже без виграшна серія харківчан затягнулася і зараз складає цілих 7 матчів.

Також цікаво те, що наставник Металіста, Мирон Маркевич, ще жодного разу не програвав Іллічівцю будучи головним тренером жовто-синіх. Але оскільки до команди із Маріуполя зараз прийшов Микола Павлов – вони виглядають такою собі темною конячкою.

Прогноз – 2:1

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
20.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?