06 Aug

УПЛ анонс: Волинь-Шахтар

Реклама
Реклама
Волинь - Шахтар, 4 тур УПЛ

Волинь - Шахтар, 4 тур УПЛ

19:00, понеділок 06.08.2012, Луцьк, стадіон «Авангард». Трансляція матчу – канал «2+2».

Чудовий старт луцької Волині дає підстави Шахтарю насторожитися і підготуватися до цього матчу як слід. Адже 7 очок після перших трьох матчів та тверда 6-та сходинка на даний момент – це не просто везіння.

Але і для підопічних Анатолія Дем’яненка попередні зустрічі можна вважати лише підготовкою. Справжньою ж перевіркою буде саме сьогоднішня гра проти діючого чемпіона країни.

Хоча на домашні матчі тренер Волині зазвичай обирав склад більше орієнтований на атаку, цього ж разу, скоріш за все, буде обрана більш захисна тактика із насиченою обороною і лише одним форвардом.

В останньому матчі Шахтаря проти Кривбасу гірники мали би зрозуміти, що легко вигравати щоразу не вдасться. Тим більше, якщо згадувати минулі ігри Волині та Шахтаря, коли вирішальним були пенальті на останніх хвилинах матчу, а ще, справжня битва була у півфіналі Кубку України. Керівництво гірників має враховувати минулорічний досвід, щоб не допустити помилок у сьогоднішній грі.

Але навіть з ідеально вивченими та виправленими недоліками команди, все ж склад команди на матч ідеальним назвати важко. Найбільша проблема зараз – це оборона. Чигринський ще не готовий, Кучер у попередній грі отримав червону картку і сьогоднішній матч пропускає, а ставити у центр захисту Хюбшмана, котрий непогано відіграв на цій позиції з Кривбасом буде трохи ризиковано. Але є ще молодий Кривцов, який точно прагне себе показати з якнайкращої сторони.

На вістрі атаки, замість травмованого Луіса Адріано, скоріше за все зіграє Селезньов, адже саме він має найбільший кредит довіри у Луческу. Девіч та Едуардо, якщо з’являться у грі, то лише на заміну.

Історія протистоянь Волині та Шахтаря налічує 20 матчів, у яких 13 раз перемагали гірники і лише двічі – лучани.

Цікавим є те, що арбітр, який обслуговуватиме сьогоднішній матч є досить фартовим для команди з Донецька. Усі три рази коли суддею був Євгеній Арановський Шахтар перемагав. Баланс ігор Волині під час суддівства Арановського складає 1-1-1.

Прогноз: 0-2

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
18.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?