07 Sep

Валенсія заробила 159 млн. євро на власних вихованцях

Реклама
Реклама

Вихованці ВаленсіїТеперішня Валенсія Маурісіо Пелегріно є найбільш інтернаціональною командою в свої історії. На даний момент під керівництвом аргентинського тренера знаходяться дуже мало іспанських гравців.

Така ситуація поступово складалася впродовж останніх чотирьох років, впродовж яких найбільш зіркових іспанців, які були в команді, поступово розпродували в інші європейські клуби для того, щоб погасити значні борги Валенсії.

Перший потік грошей у розмірі 15 млн. євро кажани отримали із трансферу Рауля Альбіоля в Реал Мадрид. А останній – 7 млн. євро, з продажу Пабло Ернандеса до англійського Свонсі Сіті. Загалом за 12 власних вихованців Валенсія виручила 159 млн. євро.

Враховуючи цьогорічне літнє міжсезоння іспанський клуб продав одного воротаря, чотири захисника, три півзахисника і два форварда топ-класу. Найбільше команда заробила у 2010 році з продажу Давіда Вільї та Давіда Сілви, за яких в сумі отримала 73 млн. євро.

Наступного літа 2011 року настала черга Хуана Мати покинути команду. Абрамович за іспанця виклав кругленьку суму в 28 млн. євро. А цього року найвагомішим трансфером був перехід Хорді Альби до Барселони за 14 млн. євро.

Щоб покрити свої борги Валенсія продовжує розпродувати доморощених талантів. Так в команді на даний момент залишилось лише 9 іспанців із 28 гравців, які входять до обойми.

Окрім більш відомих валенсійських талантів були продані такі гравці як Іско (в Малагу за 6 млн.), Алексіс (в Севілью за 6 млн.), Хоакін (в Малагу за 4 млн.), Марчена (в Вільярреал), Адуріз (в Атлетік Більбао за 2,5 млн.), Мойя (в Хетафе за 2 млн.).

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
20.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?