13 Feb

Віктор Леоненко: “Якийсь салабон мені буде щось розповідати”

Реклама
Реклама

Колишній київський динамівець Віктор Леоненко продовжує конфронтацію з одним із нинішніх лідерів столичного клубу.

“Зараз я зайнятий Ярмоленко. Він мені щось там написав у відповідь – тепер буду пильно за ним стежити, – повідомив Віктор Леоненко кореспонденту MatchDay. – Я думаю, до побачення, Ярмоленко. Мені обов’язково бути тренером, щоб говорити очевидні речі на телебаченні ? Дивна реакція. Те, що я вмію у футболі і вмів в технічному плані – Ярмоленко ще довго працювати. Подивлюсь за його грою в найближчих матчах і дам ще коментар “.

“Відповідь від офіційного сайту” Динамо “? Мені до ж … пи цей сайт. Я розумію вболівальників, але нехай і вони мене зрозуміють. А винен у всьому Ігор Михайлович. Він повинен оштрафувати футболіста на всю зарплату. І потім ми більше ніколи не побачимо, як цей хлопчина буде бити м’яч на протилежний фланг. І не тільки Ігор Михайлович, а всі президенти українських клубів. Президенти розкидаються грошима. Це їхня справа, але якби в Україні заробляли на футболі – ми б побачили, хто чого вартий. А так футболісти оборзелі: вони їздять на “Мазераті”, на “Феррарі”, і думають, що спіймали бога за одне місце. А є такі хлопці, які можуть просто опустити їх “.

“Я багато чого пройшов у футболі, а якийсь салабон мені буде щось розповідати. Ярмоленко хоча б ставав чемпіоном з” Динамо “як гравець основного складу? Ось і як я можу з ним змагатися?” – Розсміявся Леоненко.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
06.12.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?