24 Mar

Віталій Данилов: «Треба зібратись і переговорити «без купюр»

Реклама
Реклама

Президент української Прем’єр-ліги в ефірі програми «ПроФутбол» висловив свою точку зору про теперішній стан в українському футболі та які є варіанти для виходу із кризи.

– Сьогодні ми маємо неудосконалений регламент, де клуби уповноважені приймати рішення. І майже всі клуби погоджуються з цим рішенням. Може це з однієї сторони демократично і правильно, а з іншої, можливо й ні. Тому, я вважаю, що в цій ситуації власники клубів мають зібратися, обговорити запитання до прийняття якогось правильного рішення, вони мають поміняти ту ситуацію, щоб таке рішення не приймалось.

Після загальних зборів я мав розмову з Ігорем Коломойським і він чітко сказав, що у нього немає ніяких претензій до мене, як до президента Прем’єр ліги, але він вважає, що президента Прем’єр-ліги мають вибирати перші особи клубів, і я погоджуюсь з ним. Ми домовились з паном Коломойським, що після січневих свят вони домовляться між собою і проінформують мене коли готові зібратись більшість власників клубів і Прем’єр ліга призначить збори. Але ви знаєте, які події відбувались в країні, тому трошки було не до футболу і за великим рахунком, я вдячний всім власникам клубів. Слава Богу, що ми розпочали чемпіонат.

Я вважаю, що найближчим часом ми проінформуємо футбольне суспільство про загальні збори. В першу чергу, треба зібратись власникам і серйозно переговорити «без купюр», як то кажуть, для того, щоб всі зрозуміли чи ми рухаємось далі, і чи на тому ми рівні. Неважливо, хто сьогодні президент Прем’єр ліги. Якщо будуть такі стосунки між власниками і менеджментом, то ні до чого доброго це не доведе.

Читайте також новини футболу: Боротьба загострюється. Огляд матчів 22 туру УПЛ. “Дніпро” знову перемагає “Шахтар”, “Динамо” громить “Металург” З, а “Карпати” програють у ще одному західноукраїнському дербі…

Дивіться футбол онлайн – Манчестер Юнайтер – Манчестер Сіті онлайн відео трансляція матчу. 28 тур, 25.03.2014

Читайте також новини футболу у: футбол онлайн. Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо.

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
20.11.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?