19 Apr

Ярмоленко: “Хочу грати в сильнішому чемпіонаті ніж Чемпіонат України”

Реклама
Реклама

Ярмоленко покидає Динамо

Один з найкращих футболістів київського Динамо і збірної України Андрій Ярмоленко розповів про своїх планах перейти в топ-чемпіонат, щоб випробувати свої сили на повну потужність.

“Я хочу спробувати себе в якомусь з топ-чемпіонатів. Подивлюся, які будуть пропозиції. Все зважу, не буду кидатися на кожну пропозицію. Для себе я вже вирішив, що хочу пограти в іншому, сильнішому чемпіонаті”, – сказав Андрій Ярмоленко в ефірі спортивного каналу Футбол 1.

“Проте на даний момент трансферне вікно закрите, плюс триває боротьба в кубку і чемпіонаті. Тому не хочу забивати собі голову. Зараз потрібно працювати, тренуватися і далі грати у футбол юа за київське “Динамо”.

“Є у мене агент? Ні, я веду свої справи сам. Мені не потрібні посередники”.

Крім того, Андрій розповів про різницю між українськими гравцями і легіонерами Динамо.

“Ми всі готові боротися за клуб. Українці знають, що таке Динамо Київ, адже вони росли і виховувалися на цій команді. Іноземці, які приходять, не зовсім розуміють, в який клуб вони потрапили”.

“У нас зараз дружна команда. Але, оскільки постійно приходить дуже багато нових гравців, то не все йде гладко. Адже кожен зі своїм нелегким характером, зі своїм “я”, у кожного свої амбіції. Хоча я звернув увагу, що останнім часом ми більше стали поступатися один одному і прислухатися до партнерів”.

Читайте також: Повний аналіз матчу Динамо Київ – Шахтар Донецьк – 0:2

Ребров: “Буду вимагати компактності і агресивності”. Новий керманич київського Динамо дав ексклюзивне інтерв’ю Футбол Юа..

Додайте наш сайт в закладки (Ctrl+D), щоб не прогавити найцікавіші анонси та трансляції матчів. Дякуємо!

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
23.02.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?