15 Aug

Збірна. Анонс: Україна-Чехія

Реклама
Реклама
Анонс: Україна - Чехія

Україна - Чехія, Фото: Reuters

21:00, середа 15.08.2012, Львів, стадіон «Арена Львів». Арбітр – Даніло Гружіч (Сербія). Трансляція матчу – Інтер.

Особливо великої відповідальності та напруги в цьому матчі не буде і бути не може, адже матч лише товариський. Окрім того, ця гра буде першою для збірної України після домашнього Чемпіонату Європи 2012.

Тим не менш, хорошим мотиватором для того, аби дати бій чехам має бути попередня гра у Празі, де синьо-жовті були биті із розгромним рахунком 0:4. Але зважаючи на відсутність у складі наших ветеранів: Андрія Шевченко, Олександра Шовковського, Андрія Вороніна та Дмитра Чигринського, а ще дуже короткий термін зборів збірної, не варто чекати від протистояння видовищності та загострення пристрастей.

Збірна зібралася лише у понеділок і тренерський склад безумовно не мав достатньо часу, щоб підготувати та поставити гру на цей матч. Також цього разу Олег Блохін не викликав до збірної Олександра Алієва та Артема Мілевського.

Але досить про «неприємне», все-таки у заявку на цей матч попали найкращі наші співвітчизники, тож бій Чехію ми дати зможемо. Тим більше, що самі чехи привезли на цю гру далеко не найкращий свій склад.

Судячи з того, що номінальних нападників у Блохіна лише троє (Девіч, Зозуля та Селезньов) варто чекати від тренера схеми з одним гравцем на вістрі атаки. Причому форвардом може бути будь-хто із трьох. Девіч демонструє хорошу гру за свій новий клуб, Селезньов також забиває достатньо часто і регулярно (навіть виходячи на заміну), а Роман Зозуля взагалі став відкриттям цього сезону.

Основними претендентами на голкіперську позицію є Максим Коваль та Андрій Дикань , хоча, скоріш за все, Олег Блохін виділить по пів тайму одному та другому.

У Чехії також є достатньо вагомі втрати. Мілан Барош завершив кар’єру, а через травми не зіграють ще й Плашил та Росіцки. Міхал Білек не має проблем лише із ланкою захисту, а от в центрі та в атаці вибір хоч і не великий але є. Тим не менш, наставник чехів уже сказав, хто вийде на зелений газон «Арени Львів» з перших хвилин.

Чехія: Чех – Селассі, Сівок, Кадлєц, Лімбрескі – Хюбшман – Даріда, Йірачек, Коларж, Піларж – Лафата

Які б перешкоди не були як в однієї, так і в іншої збірної, цей матч стане своєрідної підготовкою до серії відбіркових ігор на Чемпіонат Світу 2014 року, який відбудеться у Бразилії.

Сьогодні збірна України покаже, чого вона варта без свого лідера, якому тепер більше до вподоби справи політичні, ніж футбольні. Але, сподіваємось, Андрій Шевченко порадує нас своєю присутністю на цій товариській грі.

Нагадаємо також, що онлайн трансляцію даного футбольного матчу ви зможете переглянути у нас на сайті. Початок гри о 21:00.

Прогноз – 3:2

Реклама
Реклама

Коментування

Онлайн трансляции
15.10.2019
Кто победит в Лиге Чемпионов?
Кто победит в Чемпионате Украины 2016-2017?
Кто победит в Чемпионате России 2016-2017?